Dlaczego Vision 2 popularne to obecnie jeden z najlepszych podręczników do nauki języka angielskiego? Bo stawia na innowacyjną formułę, która skupia się na praktycznym, a nie teoretycznym przekazywaniu wiedzy. Oznacza to tyle, że twórcy podręcznika zachęcają uczniów do większych i mniejszych dyskusji oraz stawiają na zadania, które opierają się na samodzielnym działaniu. Dlaczego Vision 2 przygotuje nas doskonale nie tylko do matury z zakresu podstawowego, ale i rozszerzonego?

Nowe podejście

Vision 2 od razu przykuwa spojrzenie. To podręcznik o interesującym projekcie oraz bogatej treści. W środku czekają na nas zróżnicowane zadania, od czytanek, ćwiczeń w parach, dyskusji, po tłumaczenie nagrań dźwiękowych czy krótkie quizy oparte na popkulturze. Ta wszechstronność ma zachęcać uczniów do sprawdzania się w kolejnych ćwiczeniach, a następnie monitorowania efektów i postępów w nauce angielskiego. Warto zauważyć, że sam podręcznik oferuje dwa poziomy nauczania. Dlatego, każdy użytkownik bez problemu dostosuje do siebie ten poziom, który przyniesie mu jak najlepsze efekty czy też pomoże w przygotowaniach do matury. 

Interaktywne rozwiązania

Podręcznik został podzielony na pięć rozbudowanych modułów. Każdy z nich pozwoli nam zdobyć większą wiedzę na temat języka angielskiego. Poza teorią, której najwięcej jest na początku, będziemy regularnie trenować angielski podczas zajęć praktycznych. Kiedy już opanujemy podstawowe słownictwo i zasady gramatyczne oraz stylistyczne, otrzymamy dostęp do najbardziej atrakcyjnej części podręcznika. Czekają też na nas materiały interaktywne, z których skorzystamy w formie online. 

Krótka charakterystyka podręcznika do języka angielskiego Vision 2:

– nowoczesna i innowacyjna forma nauczania,

– zachęca do zdobywania i przyswajania wiedzy,

– bogata treść (czytanki, zadania gramatyczne, nagrania, quizy),

– dostęp do dodatkowych zadań dzięki specjalnym kodom,

– na cały podręcznik składa się aż pięć dużych kursów,

– przygotowuje do matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym,

– nacisk na praktykę.